Kamil Türk Hırdavat sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekleyerek “100 yıl sonra dünyayı nasıl hayal ediyorsunuz” temalı resim yarışması düzenliyor.


Kamil Türk Hırdavat sosyal sorumluluk projeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Firma yeni başlattığı kampanya ile “100 yıl sonra dünyayı nasıl hayal ediyorsunuz” temalı resim yarışması ile kazanan çocukların eğitim masraflarına ortaklık edecek. Kamil Türk Hırdavat İnsan Kaynakları Müdürü Ramazan Nugay yaptığı açıklamada, “Bizim için en önemli yatırım eğitimdir. Biz de bu anlamda eğitime ve çocuklarımıza destek vermeye gayret ediyoruz. Kamil Türk olarak büyük bir aileyiz ve ailemizin en küçük fertleri de çocuklarımız. Çocuklarımızda farkındalık yaratmak istedik. Teknolojideki inanılmaz hız ve hamleler bizi bugünün ötesinde yaşamaya zorladı. Bunu da en doğru ve en güzel ifade edecek olan çocuklarıdır. Ne kadar ilerde olursanız olun bunu görebilmek için saf gözlere ihtiyacımız var. Bu da sadece bizim çocuklarımız var. Geleceğin teminatı çocuklarımız için elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız. Öncelikle onların hayallerinin ne olduğunu anlamak istedik ve çocuklarımızdan 100 yıl sonrasının resmini yapmalarını rica ettik. Formatımızı yarışma şeklinde planladık ama bu çocuklarımızı heyecanlandırabilmek için. Çünkü biz bütün çocuklarımızı çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.


“KAMİL TÜRK ÇOCUK SERGİSİ AÇACAĞIZ”


Hazır olan resimlerin mail yoluyla kendilerine ulaştırılabileceğini söyleyen Nugay, bu resimlerin sonraki süreçte kendilerine getirilmesini rica etti. Kamil Türk Çocuk Sergisi kurmayı hedeflediklerini belirten Nugay şimdiden heyecanlı olduklarını aktardı.