1976 yılında bir demir doğrama atölyesi olarak temelleri atılan firmamız 1986 yılına gelindiğinde Türkler hırdavat ve nalburiye adıyla hizmet vermeye devam etti. 2008 yılına Kamil Türk markasıyla kurumsallaşma sürecini tamamlayarak Hırdavat ve Nalburiye sektöründe güven duyulan bir firma olmuştur. Bugün, yüzlerce marka, binlerce ürün grubunda on binlerce ürünle müşterilere hızlı, ilkeli, güvenli alışveriş hizmeti sunan yenilikçi bir marka olma hedefini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.


Türkiye ve Dünya’nın önde gelen ve en çok tercih edilen markalarını tek çatı altında toptan ve perakende satış imkanı sunan Kamil Türk Hırdavat, müşterilerin istek ve taleplerine en üst düzeyde cevap vermek, ihtiyaçlarını çözecek en doğru ürüne yönlendirerek onlara katkı sağlamayı temel ilke edinmiştir. Bu temel ilke çerçevesine en kaliteli markaların bayilikleri ve yeni ürünlerine ek olarak, çözüm odaklı, müşteri beklentilerine uygun satış politikalarını büyüterek, geleceğe güvenle bakmaktadır.


Kamil Türk Hırdavat, sektörün ihtiyaç ve beklentilerini iyi bilmektedir. Tecrübesiyle dün olduğu gibi bu günde müşterilerinin yanında olarak onların ihtiyaçlarını çözmek için çeyrek asır önce olduğu gibi bu gün de istikrarla çalışmaktadır.


  • 9000 m2 Toplam Depo Alanı
  • 21 Portföy Yöneticisi
  • 70 Çalışanlarımız
  • 15000 Palet Depolama Kapasitesi
  • 100 Tedarikçi Marka