1976 yılında bir demir doğrama atölyesi olarak temelleri atılan firmamız 1986 yılına gelindiğinde Türkler hırdavat ve nalburiye adıyla hizmet vermeye devam etti. 2008 yılına gelindiğinde Kamil Türk markasıyla kurumsallaşma sürecimizi tamamlayarak Hırdavat ve Nalburiye sektöründe güven duyulan bir firma olduk. Bugün, yüzlerce marka, binlerce ürün grubunda on binlerce ürünle müşterilerimize hızlı, ilkeli, güvenli alışveriş hizmeti sunan yenilikçi bir marka olma hedefimizi gerçekleştirmenin grurunu yaşıyoruz. Ülkemizini ve dünyanın önde gelen ve en çok tercih edilen markalarını Kamil Türk çatısı altında toptan ve perakende satış imkanı ile sunuyoruz. Müşterilerin istek ve taleplerine en üst düzeyde cevap vermek, müşterilerin ihtiyaçlarını çözecek en doğru ürüne yönlendirerek onlara katkı sağlamak en temel ilkemiz. Bu temel ilke çerçevesine en kaliteli markaların bayilikleri ve yeni ürünlerine ek olarak, çözüm odaklı, müşteri beklentilerine uygun satış politikalarımızla büyüyor, geleceğe güvenle bakıyoruz.

Kamil Türk’ün tüm faaliyetlerine ek olarak Dirim markasıyla satışa sunulan hırdavat ve nalburiye ürünlerin üretimini yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı pazara sunulan Dirim markalı ürünlerin beğeni ile tercih edilmesi bir tesadüfün sonucu değil, kaliteli üretim süreçleri ile üretilen Dirim markalı ürünlere duyulan güvenin göstergesidir. Dirim Metal çatısı altında farklı tür ve ebatta menteşeler, inşaat makaraları, hırdavat ve nalburiye ürünlerinin metal aksamlarını üst düzey sağlamlık ve kalitede üretiyoruz. Sürekli kendini geliştiren dinamik yapımız ve istikrarlı üretim politikamız ile müşterilerimize maksimum katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Kamil Türk ve Dirim Metal markalarımızla sektörümüzün ihtiyaç ve beklentilerini iyi biliyoruz. Tecrübemizle dün olduğu gibi bu günde müşterilerimizin yanında olarak onların ihtiyaçlarını çözmek için çeyrek asır önce olduğu gibi bu gün de istikrarla çalışıyoruz.